• Postanowiliśmy rozpocząć cykl testowania ofert na zaproszenia ślubne popularnych drukarni w Warszawie, jako pierwszą sprawdziliśmy znaną drukarnię. Sprawdziliśmy przykładowe realizacje zaproszeń na ślub, które dostępne są online, na stronie internetowej drukarni. Pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne, bardzo duża liczba wzorów zaproszeń ślubnych, co świadczy po pierwsze o dużym doświadczeniu, a po drugie o elastyczności drukarni. Ważne jest również, aby klienci mieli możliwość wyboru z gotowych realizacji. Jak zapewniła nas miła Pani z działu obsługi klienta tej drukarni zaproszeń ślubnych – na miejscu do dyspozycji klientów są aktualne katalogii z zaproszeniami, zawierające jeszcze większa liczbę przykładowych projektów, jako, że na stronie znajduje się tylko część oferty. Wrażenia z obsługi oraz fachowości osoby doradzającej są w pełni pozytywne, a sam konsulting dt. wybranego przez nas zaproszenia na ślub bardzo rzeczowy.

  Przedstawiono nam ofertę możliwych do wybrania rodzajów papieru, czcionek i sposobów ich druk, w ilości, która podobnie jak liczba zaproszeń ślubnych dostępnych w portfolio, przyprawia o zawrót głowy. Zapewniona nas, że praktycznie nie ma wzoru, który nie mógłby zostać wydrukowany w tej drukarni. Nawet, jeśli drukarnia nie dysponuje jakimś wzorem, wystarczy taki wzór wskazać, a drukarnia postara się go zrealizować. Możliwości konfiguracji są dowolne z uwagi na fakt, że można zrealizować projekt zaproszenia na ślub również własnego, autorskiego pomysłu.

  Porównaliśmy jakość druku finalnego zaproszenia weselnego, do wersji którą przyjęliśmy jako zaproszenie kontrolne – nie mamy żadnych zastrzeżeń odnośnie jakości, druk jest precyzyjny, wyraźny i ostry, a kolory w pełni odpowiadają tym, które widnieją w projekcie. Czas realizacji naszego zamówienia testowego wyniósł cztery dni robocze, ale pewnie zależy to od ogólnego obłożenia zleceniami i od liczby zamówionych zaproszeń. To co nas najbardziej zaskoczyło to kompletność usługi i duża znajomość tematu, z reguły drukarnie nie są świadome pewnych trendów, nowości i świeżych pomysłów dt. przebiegu ślubu i wesela. Pani z obsługi doskonale wiedziała co i jak należy zrobić, aby uroczystość przebiegła sprawniej (chodzi głównie o winietki, menu, ozdobne kartki na alkohol – wszystko w jednej aranżacji) i była bardziej dopracowana. Ponadto na uwagę zasługuje solidny zbiór wzorów aforyzmów, wierszy, powiedzonek i przykładowych tekstów na zaproszenia ślubne, z których można dowolnie wybierać.

  Dzięki uprzejmości drukarni, przedstawiamy kilka wzorów zaproszeń ślubnych, menu oraz winietek, które zostały wybrane przez klientów i zrealizowane przez drukarnię w ostatnim czasie (część zdjęć pochodzi z katalogów zaproszeń).

  oryginalne zaproszenia slubne 300x225 Zaproszenia ślubne  przykłady zaproszeń i test drukarni

  zaproszenia weselne 272x300 Zaproszenia ślubne  przykłady zaproszeń i test drukarni

   

  zaproszenia slubne weselne 300x296 Zaproszenia ślubne  przykłady zaproszeń i test drukarni

  zaproszenia slubne klasyczne 290x300 Zaproszenia ślubne  przykłady zaproszeń i test drukarni

  zaproszenia slubne Zaproszenia ślubne  przykłady zaproszeń i test drukarni

  zaproszenia slub wesele 300x225 Zaproszenia ślubne  przykłady zaproszeń i test drukarni

  zaproszenia slub 300x225 Zaproszenia ślubne  przykłady zaproszeń i test drukarni

  zaproszenia na wesele 300x225 Zaproszenia ślubne  przykłady zaproszeń i test drukarni

  zaproszenia na slub 300x162 Zaproszenia ślubne  przykłady zaproszeń i test drukarni

  wyjatkowe zaproszenia slubne 300x225 Zaproszenia ślubne  przykłady zaproszeń i test drukarni

  winietki na slub 300x228 Zaproszenia ślubne  przykłady zaproszeń i test drukarni

  przykladowe menu slubne 199x300 Zaproszenia ślubne  przykłady zaproszeń i test drukarni

  piekne zaproszenia slubne 196x300 Zaproszenia ślubne  przykłady zaproszeń i test drukarni

   

  Mogą Cię również zainteresować

  Ten wpis został umieszczony w Thursday, October 1st, 2009 o 12:11 pm do kategorii Zaproszenia ślubne. Możesz śledzić ten wpis za pomocą RSS 2.0 RSS. Możesz zostawić komentarz, lub odwołanie z Twojej witryny.
 • 2 Komentarze/y

  Sprawdź poniższe komentarze.

  1. Katarzyna Wychowańska
   Mar 10th

   mamy pytanie gdzie można zakupić te zaproszenia?? np.10 od góry to różowe z kokardką!

  2. admin
   Mar 10th

   Na pewno w tej drukarni: http://www.akwadrat.pl

 • Zostaw komentarz

  Napisz co o tym myślisz.

 • Imię:

  Email:

  Strona:

  Treść:

  *